BMW Extended Warranty

Již žádné náklady - Prodloužená záruka BMW

Rozšířenou záruku lze objednat ke každému novému vozidlu BMW, které je kryto naším balíčkem Service Inclusive*. Rozšířenou záruku můžete získat dokonce i k vozu BMW, který již vlastníte.

Naše rozšířená záruka BMW Extended Warranty vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva nebo tři roky ke standardní dvouleté záruce a dává vám tak klid po dobu až 5 let nebo do ujetí 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S rozšířenou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo zákonnou záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaném servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Rozšířená záruka zajistí pro vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti rozšířené záruky, můžete ji převést na nového vlastníka, což zvýší hodnotu vozu při prodeji.


* BMW Service Inclusive pokrývá po dobu 5 let nebo do ujetí 200 000 km (podle toho, co nastane dříve)
bezplatně plánovanou údržbu jako standardní výbavu každého nového BMW zakoupené v České republice a zahrnuje následující služby:
– výměna motorového oleje a olejového filtru
– servis/výměna vzduchového filtru, mikrofiltru a palivových filtrů, zapalovacích svíček a brzdové kapaliny
– servisní kontrola vozidla

 

Pro bližší informace a objednání prodloužené záruky kontaktujete naše servisní poradce telefonicky, nebo na emailu