Kariéra.

Chcete být součástí našeho týmu?

Pokud ano, zašlete svůj životopis a specifikaci pracovní pozice na následující e-mail:

V současné chvíli hledáme kandidáty na pozici:

ASISTENTKA PRODEJE A SERVISU

Náplň práce:

  • administrativní podpora
  • příprava obchodní dokumentace
  • zodpovědnost za včasné plnění termínů a komplexnost dokumentace
  • telefonická komunikace s klienty
  • komunikace s klienty na showroomu
  • objednávání na servis
  • obsluha čekací zóny

 Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • pečlivost, spolehlivost a svědomitost
  • schopnost pracovat systematicky
  • samostatné rozhodování
  • komunikační a organizační schopnosti
  • orientace v základních účetních procesech
  • technické myšlení a zkušenosti v oboru výhodou
  • znalost Windows a MS Office
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk.B

  Nabízíme:

  • dynamickou práci v zázemí silné a stabilní společnosti
  • pracovní smlouvu na HPP
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete CV včetně fotografie a motivačního dopisu na e-mailovou adresu uvedenou výše.

MECHANIK MOTOROVÝCH VOZIDEL

-         Opravy a diagnostika mechanických části vozidel

-         Montáž doplňků a příslušenství

-         Provádění běžného pravidelného servisu

 Požadujeme:

-         SŠ/ SOU automechanik

-         Zkušenosti v oboru

-         Základní znalost anglického nebo německého jazyka

-         Řidičský průkaz skupiny B

-         Vysoké pracovní nasazení

 Nabízíme:

-         Zázemí stabilní společnosti

-         Zajímavé finanční ohodnocení závislé na odvedené práci

-         Práci na vozidlech s nejmodernější technikou

-         Školení

POMOCNÁ SÍLA SKLADU NÁHRADNÍCH DÍLŮ - brigáda

Jedná se o sezónní práci na duben/květen nebo říjen/listopad. Vhodné pro studenty - není stanovená pevná pracovní doba, záleží na domluvě.

-          Manipulace s kompletními koly a výpomoc skladu náhradních dílů.

 Požadujeme:

-         Fyzická zdatnost

-         Schopnost samostatné i týmové práce

Nabízíme:

-         Sezónní práci na poloviční úvazek vhodnou pro studenty či absolventy

-         Motivující platové ohodnocení