Kariéra.

Těší nás Váš zájem být součástí týmu CarTec Olomouc!

V současné chvíli hledáme vhodné kandidáty pro pracovní pozice:

KAROSÁŘ / MECHANIK MOTOROVÝCH VOZIDEL

Náplň práce:

-         Opravy vozidel po haváriích

-         Diagnostika po opravě vozidel

Požadujeme:

-         SOU/SŠ vzdělání a zkušenosti v oboru

-         Základní znalost anglického nebo německého jazyka

-         Řidičský průkaz skupiny B

-         Vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

-         Zázemí stabilní společnosti

-         Zajímavé finanční ohodnocení závislé na odvedené práci

-         Práci na vozidlech s nejmodernější technikou

-         Účast na školení

-         Zaměstnanecké benefity (stravenky, Multisport karta, …)

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis s fotografií na email

SERVISNÍ PORADCE PRO POJISTNÉ UDÁLOSTI

-         Zajištění kompletního procesu spojeného s pojistnou událostí

(zjištění závad, zajištění pojistné dokumentace, fakturace, komunikace s pojišťovnami a zákazníky)

-         Vedení týmu karosářů

Požadujeme:

-         SŠ vzdělání

-         Zkušenosti v oboru