Kariéra.

V současné chvíli hledáme vhodné kandidáty na pozici:

ASISTENTKA PRODEJE VOZŮ

Popis pracovní pozice:

  • administrativní podpora prodeje vozů
  • příprava obchodní dokumentace
  • komunikace s účetním oddělením a příprava reportů
  • zadávání objednávek do výroby
  • zodpovědnost za včasné plnění termínů a komplexnost dokumentace
  • komunikace napříč skupinou, s importérem vozidel a pojišťovnami
  • práce s finančními produkty
  • znalost značky a modelové řady

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • pečlivost, spolehlivost a svědomitost
  • schopnost pracovat systematicky
  • samostatné rozhodování
  • komunikační a organizační schopnosti
  • orientace v základních účetních procesech
  • zkušenosti v oboru výhodou
  • znalost OS Windows a MS Office
  • angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v moderním showroomu BMW
  • přátelský kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • místo výkonu práce - Olomouc

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií na e-mail,